بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» دانلود پاورپوینت بررسی آسیب های زلزله در شریان های حیاطی

دانلود پاورپوینت آسیب های زلزله در شریان های حیاطی

پاورپوینت آسیب های زلزله در شریان های حیاطی


مشخصات فایل

تعداد صفحات 23 حجم 1545 کیلوبایت فرمت فایل اصلی pptx دسته بندی عمران

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت آسیب های زلزله در شریان های حیاطی جهت رشته عمران در قالب 23 اسلاید و با فرمت pptx به صورت کامل و جامع با قابلیت ویرایش


شبکه‌های آبرسانی و توزیع آب شهری بواسطه گستردگی وسیع و قرارگیری در شرایط مختلف زمین در زلزله آسیب قابل توجه می‌بیند.شبکه‌های توزیع آب در تمام شهرهای کشور حتی روستاها طرح و اجرا شده و در حال بهره‌برداری است.اکنون نظر به وضعیت لرزه‌خیزی کشور ما بررسی آسیب‌پذیری و مقاوم سازی شبکه‌های آبرسانی و سایر سامانه‌های آبی در برابر زلزله ضروری است.

 


معیار طرح مقاوم سازی یکسری اقدامات سخت افزاری شامل تعویض، تغییر مسیر و با تغییر جنس بعضی از لوله‌ها، تغییر اتصالات، مهار لوله‌ها و یا موارد دیگر است .- در سال 1923 زلزله‌ای در شهر توکیو اتفاق افتاد که به زلزله کانتو معروف است .در اثر این زلزله نواحی زیادی از شهر دچار آتش‌سوزی گردید در آن سال کل شبکه لوله شهر 972 کیلومتر بود. بیشترین تعداد خرابی در لوله‌های با قطرهای پائین مخصوصاً بین 250-100میلی‌متر مشاهده شد. خرابی لوله‌ها بیشتر در محلهایی بود که جنس زمین تغییر می‌کرد. در باندهای مرزی لایه‌های سنگی به لایه‌های رسوبی و آبرفتی.خرابی در محل برخورد لوله به تأسیسات، ایستگاههای پمپاژ و مخزن.

 


فهرست مطالب

مقدمه

آسیب زلزله در شبکه‌های آبرسانی

انواع آسیب‌ در لوله‌ها

عوامل آسیب لوله‌ها

 

توضیحات بیشتر و دانلود


 

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده